НААУ оприлюднила третій Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під час воєнного стану | Рада Адвокатів Запорізької Області

НААУ оприлюднила третій Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під час воєнного стану

Новини Ради
8:43 Чт 15.12.22 338 Переглядів
Версія для друку

Протягом 9 місяців збройної агресії українські адвокати відчувають всебічну потужну підтримку міжнародної адвокатської спільноти: моральну, фінансову і організаційну. Ця підтримка перейшла кордони держав, зміцнила віру у місію адвокатури як захисника прав людини, верховенства права і захисника кожного адвоката, який опинився в біді.

Ми глибоко вдячні іноземним колегам з усієї планети, які жертвують кошти на допомогу постраждалим українським адвокатам та їх родинам, приймають наших колег, які змушені були покинути свої домівки через військові дії, допомагають облаштуватися в нових умовах, знайти роботу та почати життя заново.

Для надання адресної допомоги постраждалим від війни адвокатам та їх родинам всередині країни, у березні 2022 року була заснована Опікунська рада з розподілу допомоги, яка надходить до НААУ від міжнародних організацій.

Розподіл коштів відбувається максимально оперативно і в рамках прозорих процедур. До кожної заяви про надання допомоги Опікунська рада ставиться з особливою відповідальністю та розумінням, адже за кожним зверненням стоїть доля колег. З початку діяльності Опікунської ради допомогу отримали вже понад 400 українських адвокатів.

Звіти про витрати міжнародної допомоги обов’язково надаються нашим донаторам. Документи опубліковані на офіційному сайті НААУ українською і англійською мовами та адресно скеровані до міжнародних донорів. Перший звіт оприлюднений у травні 2022 року, другий звіт узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані до НААУ з лютого по червень 2022 року.

Третій звіт про міжнародну допомогу містить детальну інфографіку про надходження, розподіл благодійних коштів, аналітику рішень Опікунської ради НААУ за 9 місяців воєнного стану в Україні.

На жаль, воєнна агресія росії проти України триває. Багато українських адвокатів продовжують героїчно захищати нашу землю, чимало наших колег втрачають під ворожими обстрілами рідних та близьких, отримують поранення, потребують постійного лікування та дорогих ліків, залишаються без житла. Саме тому ми продовжуємо звертатися до адвокатів європейських країн та всього світу з проханням надати фінансову допомогу для наших адвокатів.


 

 

Популярні новини

Новини Ради

З Днем адвокатури!

Дорогі колеги! Другий рік поспіль ми відзначаємо День адвокатури в непростих умовах воєнного стану.

14:28 Вт 19.12.23 156

Новини Ради

Звільнення від сплати щорічного внеску: від адвокатів приймають…

Адвокати, які мають підстави для звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, можуть до кінця поточного року подати відповідні заяви до рад адвокатів.

14:13 Пт 01.12.23 358

Новини Ради

Під час важких боїв за Україну та її незалежність в Пологівському…

6 вересня 2023 року під час важких боїв за Україну та її незалежність в Пологівському районі Запорізької області героїчно загинув наш адвокат, член Ревізійної комісії з 2017 року Панченко Сергій Миколайович.

13:13 Пт 22.09.23 225

Новини Ради

Про виготовлені посвідчення адвоката (станом на 24 серпня 2023)

посвідчення адвоката

16:00 Сб 26.08.23 935

Новини Ради

Вебінар “Судова практика у справах про захист честі, гідності та…

Вебінар “Судова практика у справах про захист честі, гідності та ділової репутації публічних осіб”

12:25 Пн 14.08.23 554

Новини Ради

Надавайте пропозиції щодо цікавих та актуальних для Вас тем, які…

13:07 Ср 05.04.23 513

Новини Ради

З великим сумом повідомляємо про загибель адвоката Незоли Антона…

9:48 Пт 16.12.22 593

Новини Ради

НААУ оприлюднила третій Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під…

8:43 Чт 15.12.22 339

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл