Рада Адвокатів Запорізької Області - Підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу

Підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу

Анонси 17:06 Пн 07.02.22 267 Переглядів Версія для друку

Державний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу» (далі – Академія) як заклад, що належить до сфери управління Державної служби фінансового моніторингу України (далі – Держфінмоніторинг), здійснює навчальну діяльність на виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (№ 361 від 06.12.2019р.) (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 року № 777 «Про затвердження Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу» і є екзаменаційним центром з проведення іспиту на відповідність знань з питань фінансового моніторингу відповідальних працівників, а також працівників залучених до проведення фінансового моніторингу. 

Враховуючи те, що відповідно до статті 6 Закону адвокатські бюро, адвокатські об’єднання та адвокати, які здійснюють адвокатську діяльність індивідуально, відносяться до спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Академія запрошує на підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу вищезазначених представників, якщо вони беруть участь, діючи від імені та/або за дорученням клієнта, у будь-якій фінансовій операції та/або допомагають клієнту планувати чи здійснювати операцію щодо:

купівлі-продажу нерухомості або управління майном при фінансуванні будівництва житла;

купівлі-продажу суб’єктів господарювання та корпоративних прав;

управління коштами, цінними паперами або іншими активами клієнта;

відкриття та/або управління банківським рахунком або рахунком у цінних паперах;

залучення коштів, необхідних для створення юридичних осіб та фондів, забезпечення їх діяльності або управління ними;

створення, забезпечення діяльності або управління юридичними особами, фондами, трастами або іншими подібними правовими утвореннями.

Підвищення кваліфікації з питань фінансового моніторингу для спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України відбудеться в період з 21 по 24 березня 2022 року. Курс підвищення кваліфікації включає навчання та складання іспиту на відповідність знань з питань фінансового моніторингу. Оскільки в країні, наразі, діють карантинні обмеження та у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, Академія проводить навчання дистанційно в онлайн форматі. Вартість курсу складає 4100,00 грн.

Освітня діяльність Академії здійснюється згідно з освітніми програми погодженими з Держфінмоніторингом та Міністерством юстиції України.

Академія має офіційний веб-сайт https://finmonitoring.in.ua, де в розділі «Онлайн-реєстрація» можна зареєструватися на проходження підвищення кваліфікації.

Детальну інформацію щодо організації і проведення навчання можна отримати за телефонами: (044) 594-16-24, (050) 60-55-771, (097) 445-96-64.


Детальна інформація про захід у файлі, що долучається: 

Перегляд файлу: Лист Академії фінмоніторингу

 

Популярні новини

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування