27 листопада 2021 відбудеться вебінар з питань Правил адвокатської етики | Рада Адвокатів Запорізької Області

27 листопада 2021 відбудеться вебінар з питань Правил адвокатської етики

Анонси
12:32 Вт 23.11.21 516 Переглядів
Версія для друку

Шановні адвокати Запорізької області!

27.11.21 с 11:00 до 13:00 Радою адвокатів Запорізької області за сприяння КДКА Запорізької області буде проведено вебінар для адвокатів регіону з питань Правил адвокатської етики.

Трансляція вебінару буде здійснюватись на офіційному каналі КДКА Запорізької області в YouTube. Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації для участі на веб-сторінці Вищої школи адвокатури за посиланням: https://cpd.hsa.org.ua/backend/events/6192729f28d55/register

Адвокатам, що вже мають достатню кількість набраних балів для виконання вимог щодо підвищення кваліфікації у 2021 році, рекомендовано не реєструватись для участі у запропонованому вебінарі.

Даний вебінар буде визначено як постійно діючий, що надасть можливість всім адвокатам регіону використати його для перегляду з нарахуванням балів у будь-який зручний час протягом 2022 року.

Також буде надана можливість всім бажаючим адвокатам прийняти участь у заході в ZOOM, з можливістю поставити запитання доповідачу. Посилання на ZOOM-конференцію буде оприлюднене в день проведення заходу.

З повагою

 

 Рада адвокатів та КДКА Запорізької області.

Популярні новини

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл