Рада Адвокатів Запорізької Області - 27 листопада 2021 відбудеться вебінар з питань Правил адвокатської етики

27 листопада 2021 відбудеться вебінар з питань Правил адвокатської етики

Анонси 12:32 Вт 23.11.21 315 Переглядів Версія для друку

Шановні адвокати Запорізької області!

27.11.21 с 11:00 до 13:00 Радою адвокатів Запорізької області за сприяння КДКА Запорізької області буде проведено вебінар для адвокатів регіону з питань Правил адвокатської етики.

Трансляція вебінару буде здійснюватись на офіційному каналі КДКА Запорізької області в YouTube. Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації для участі на веб-сторінці Вищої школи адвокатури за посиланням: https://cpd.hsa.org.ua/backend/events/6192729f28d55/register

Адвокатам, що вже мають достатню кількість набраних балів для виконання вимог щодо підвищення кваліфікації у 2021 році, рекомендовано не реєструватись для участі у запропонованому вебінарі.

Даний вебінар буде визначено як постійно діючий, що надасть можливість всім адвокатам регіону використати його для перегляду з нарахуванням балів у будь-який зручний час протягом 2022 року.

Також буде надана можливість всім бажаючим адвокатам прийняти участь у заході в ZOOM, з можливістю поставити запитання доповідачу. Посилання на ZOOM-конференцію буде оприлюднене в день проведення заходу.

З повагою

 

 Рада адвокатів та КДКА Запорізької області.

Популярні новини

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування