Рада Адвокатів Запорізької Області - Вітаємо команду Ради адвокатів Запорізької області з перемогою у фіналі кубку МФЛ з міні-футболу 5х5 «Prestige cup»!

Вітаємо команду Ради адвокатів Запорізької області з перемогою у фіналі кубку МФЛ з міні-футболу 5х5 «Prestige cup»!

Пост-релізи 11:05 Вт 07.08.18 436 Переглядів Версія для друку

В рамках підготовки до змагань за кубок "Адвокатська співдружність" серед адвокатів України, які відбудеться 22.09.18-23.09.18 року у м. Харкові, команда Ради адвокатів Запорізької області взяла участь розіграші кубку молодіжної футбольної ліги міста Запоріжжя по міні-футболу 5х5 2018 року. На полях спорт-комплексу «Олімп Арена» протягом липня місяця точилась запекла боротьба. Кожна з команд, яка взяла участь в кубковому турнірі, була націлена тільки на перемогу. Команда Ради адвокатів Запорізької області на шляху до фіналу «Prestige cup» здолала команду «Ураган» з рахунком 10:3. 04.08.2018 року наша команда зустрілась у фіналі кубку МФЛ з міні-футболу 5х5  «Prestige cup» з командою «ЗТК». На початку матчу фортуна була на стороні наших хлопців, і вже до десятої хвилини першого тайму, рахунок був 3:0 на нашу користь. Проте коли вже здавалось, що доля матчу вирішена, суперник зміг зібратись та відновити інтригу в матчі. На перерву команди пішли з нічийним рахунком 3:3. По перерві, на початку другого тайму, наша команда провела декілька дуже потужних атак, та зуміла переломити хід матчу. Зустріч закінчилась з рахунком 7:3 на користь наших хлопців.

Рада адвокатів Запорізької області вітає нашу команду з перемогою у фіналі кубку МФЛ з міні-футболу 5х5  «Prestige cup»!

Популярні новини

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування