Рада Адвокатів Запорізької Області - Семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів у Запоріжжі відвідали понад 1000 осіб

Семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів у Запоріжжі відвідали понад 1000 осіб

Пост-релізи 18:00 Сб 16.06.18 518 Переглядів Версія для друку

16 червня  відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів у м.Запоріжжя.

До присутніх  з вітальним словом звернулась голова Ради адвокатів Запорізької області Людмила  Новосьолова.

Семінар був присвячений темам гарантій адвокатської діяльності в кримінальному провадженні, новелам цивільного процесуального законодавства, окремим питанням застосування правил адвокатської етики тощо. Також присутнім було  цікавим питання  незгоди адвоката з висновками Верховного Суду України щодо застосування норм кримінального права у подібних правовідносинах, як підстава передачі справи на розгляд Великої Палати Верховного Суду.  Не менш цікавими для слухачів були новели господарського судочинства та адміністративного судочинства.

Участь у семінарі  взяли понад 1000 адвокатів із Запорізької, Дніпропетровської,  Черкаської, Полтавської  та Донецької областей.

Популярні новини

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування