Рада Адвокатів Запорізької Області - Тренінгова програма "АДМІНІСТРАТИВНЕ СУДОЧИНСТВО: КЛЮЧОВІ ПРОБЛЕМИ. Практику ЄСПЛ у кримінальному процесі"

Тренінгова програма "АДМІНІСТРАТИВНЕ СУДОЧИНСТВО: КЛЮЧОВІ ПРОБЛЕМИ. Практику ЄСПЛ у кримінальному процесі"

Анонси 16:29 Пт 18.05.18 396 Переглядів Версія для друку

Шановні Правники! Раді повідомити Вас, що 26 травня Центр дослідження судової практики їде у Запоріжжя з ексклюзивною тренінговою програмою: «АДМІНІСТРАТИВНЕ СУДОЧИНСТВО: КЛЮЧОВІ ПРОБЛЕМИ». Захід проводиться у формі підвищення кваліфікації, всі експерти акредитовані Експертною радою з питань акредитації та сертифікації НААУ.

Експертами тренінгу стануть:
- Володимир Кравчук, суддя Верховного Суду (Касаційний адміністративний суд), д.ю.н., висвітлить ефективність адміністративного судочинства;
- Андрій Жук, суддя Тернопільського окружного адміністративного суду, обговорить проблеми застосування Кодексу адміністративного судочинства України.
- Дроздов Олександр, Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, розгляне практику ЄСПЛ у кримінальному процесі

Програма формується з урахуванням побажань учасників. Запитання приймаються від зареєстрованих учасників до 20.05

Тренінг відбудеться:
26 травня 2018 р. м. Запоріжжя, бул. Центральный, 4
Реєстрація з 9:00 год.
Час проведення з 10:00 до 16:00 год.

До участі запрошуються молоді правники, юрисконсульти, адвокати, судді та інші представники правничої професії.
На заході ви матимете змогу обговорити з колегами поточні питання судової реформи, ключові проблеми судового процесу та обмінятися досвідом.

 

Детальніше про захід 

Популярні новини

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорії

Бажаєте розмістити Публікацію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування